Części zamienne i akcesoria do traktorków, kosiarek, pilarek i kos

EKO Green Oil olej do smarowania prowadnic 25L Najlepszy dla profesjonalistów!!!

139,99

669 396 365

sklep@fmgparts.pl

Eko Green Oil jest to preparat do smarowania oraz konserwacji wszelkiego rodzaju łańcuchów używanych zazwyczaj w piłach spalinowych i elektrycznych przy wyrębie drzew w parkach, lasach i ogrodach. Preparat Eko Green Oil produkowany jest z głęboko rafinowanych, odparowanych i hydrorafinowanych olejów mineralnych otrzymanych z zachowawczej przeróbki ropy naftowej. W swoim składzie zawiera odpowiednio zmodyfikowany olej pochodzenia roślinnego. Udział oleju roślinnego zdecydowanie poprawia biodegradowalność produktu, zwiększając jego przyjazność dla środowiska. Zawarte w produkcie skuteczne dodatki zwiększają przyczepność oraz zapobiegają spadaniu łańcucha. Łańcuch utrzymuje swoją przegubowość, a jego wydłużenie zostaje zredukowane do minimum. Preparat Eko Green Oil posiada wysoki wskaźnik lepkości i bardzo dobrą reaologię przez, co może być stosowany w szerokim zakresie temperatur w różnych warunkach pogodowych. Dzięki dobrym właściwościom smarnym uzyskuje się zmniejszenie zużycia elementów trących, wydłużenie okresu eksploatacji i obniżenie kosztów serwisu.   

Właściwości:
  • Zapewnia optymalną ochronę przed ścieraniem – łańcucha oraz prowadnicy – nawet w niekorzystnych warunkach pracy,
  • Charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem lepkości przez co odpowiednio zachowuje się w niskich i wysokich temperaturach,
  • Przy dłuższym postoju zapobiega spływaniu powłoki olejowej z łańcucha,
  • Eliminuje problem plamienia obrabianego drewna,
  • Łączy w sobie właściwości antykorozyjne oleju mineralnego oraz  biodegradowalność i właściwości smarne oleju pochodzenia roślinnego.

POJEMNOŚĆ : 25L
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator